www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
За два роки внутрішню експозицію Музею АТО у Дніпрі відвідали вже понад 200 тис людей – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Миттєвості сучасних подій на Сході країни – у майже 5 тис експонатів. Вони – у внутрішній експозиції Музею АТО, який створила в обласному центрі Дніпропетровська облдержадміністрація. За два роки виставку відвідали понад 200 тис людей. Загалом провели 3,3 тис екскурсій. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Героїка воїнів, які зупинили агресора та захищають незалежність держави, має бути увічнена. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Майже три роки тому відкрили у Дніпрі Музей АТО. Почали зі створення вуличної експозиції, а два роки тому запрацювала і внутрішня. За цей час там пройшло 3,3 тис екскурсій», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Внутрішня виставка музею – «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО». Серед експонатів – речі військових, волонтерів, капеланів, медиків, журналістів. У залі пам’яті – понад півтисячі фотографій загиблих воїнів. А ще – їхні улюблені шахи, листівка матері, книга, розтрощений кулями телефон та інші пам’ятки.

Окремо – кінозал. Там на чотири стіни транслюють унікальний панорамний фільм про війну на Сході. Проходять зустрічі, презентації книг та відеокліпів військової тематики.

Аби «доторкнутися» до сучасної історії, внутрішню експозицію музею вже відвідали понад 200 тис людей – із різних куточків України та світу.

«Коли минулого разу була у Дніпрі, ознайомилася із вуличною експозицією. Всередині музею вперше. Дуже цікава виставка, але її важко сприймати. За повсякденними справами почасти забуваєш про війну, відчуття притуплюються. А тут відразу освіжаєш у пам’яті жахливі події. Бачиш історії людей, наприклад, переселенців із Донбасу, і стає страшно», – поділилася відвідувачка зі Львова Катерина Юзефик.

Музей АТО можна відвідати з вівторка до п’ятниці – з 10:00 до 19:00, у суботу та неділю – з 10:00 до 18:00. Адреса: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 16. Вхід вільний.


Майже три роки тому у Дніпрі відкрили перший в країні Музей АТОПочали зі створення вуличної експозиції

За два роки внутрішньою експозицією провели вже 3,3 тис екскурсійЗагалом внутрішню експозицією Музею АТО відвідали понад 200 тис людейСеред експонатів – речі військових, волонтерів, капеланів, медиків, журналістівУ залі пам’яті – понад півтисячі фотографій загиблих воїнівУ кінозалі на чотири стіни транслюють перший в Україні панорамний фільм про війну на Сході«Всередині музею вперше. Дуже цікава виставка, але її важко сприймати», – Катерина ЮзефикУ музеї проходять фотовиставки,....презентаціїМузей працює щодня, окрім понеділка
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTBQLH0.jpg