www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
У Солоному поряд із реконструйованою школою зводимо сучасний будинок для проживання дітей-сиріт – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У Солоному поруч із осучасненою Дніпропетровською ОДА опорною школою зводять одноповерхівку. Там буде малий груповий будинок для проживання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Замість «казармених» умов інтернату малеча отримає тепло, комфорт і родинний затишок. Головне – матиме більше самостійності, а отже, зможе краще підготуватися до дорослого життя. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Формат «казармених» інтернатів відходить у минуле. Діти, які не мають батьків, не повинні відчувати відсутність родинного затишку та тепла. В різних куточках Дніпропетровщини зводимо чотири малі групові будинки для проживання сиріт. Там створимо для малечі комфортні побутові умови та сімейну атмосферу», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У затишних умовах проживатимуть і діти-сироти із Солонянщини. Наразі для них у райцентрі зводять одноповерховий будинок.

«У будиночку проживатимуть до 10 дітей. Для них облаштують 5 спалень, вітальню, кухню, їдальню, чотири санвузли та пральню. Передбачать і зручності для малечі з інвалідністю, – сказав Солонянський селищний голова Михайло Копейко. – Діти не будуть «ходити строєм», як в інтернаті. Вони зможуть навчатися у звичайній школі, відвідувати гуртки, приводити у гості друзів».

«Коробка» будівлі вже готова. Зараз підрядники утеплюють покрівлю. Після термомодернізують фасад. Незабаром розпочнуть внутрішнє оздоблення. Вже залили стяжку майбутньої підлоги.

Стіни пофарбують у різні кольори. Різнобарвними будуть і меблі, і плитка у вбиральнях.

«Діти зможуть навчитися готувати, прати, доглядати за собою. Вихователі, соціальні працівники та кухарі допомагатимуть їм. А ще – доглядатимуть за малечею, якщо та хворітиме, – розповіла начальник служби у справах дітей Солонянської селищної ради Ірина Котенко. – У будинку дітлахи зможуть жити до 18 років. А в разі продовження навчання – до 23».

Поряд із будинком зводять невеличку споруду. Там установлять електрокотли та облаштують господарчий блок.

Приведуть до ладу і територію навколо. Покладуть тротуарну плитку, висадять дерева, встановлять лави. Буде ігровий майданчик з гойдалками. Його зроблять із нетравматичним покриттям.

Дніпропетровщина стала пілотним регіоном, де реалізують соціальну програму Марини Порошенко щодо допомоги сиротам. Малі групові будинки зводять одночасно у Солоному, Петриківці, Раївці та Богданівці.


У Солоному зводять комфортний будинок для дітей-сиріт«Коробка» будівлі вже готоваНині підрядники утеплюють покрівлюПісля термомодернізують фасадРоботи тривають і ззовні,....і всерединіАкцент у будівництві – на комфортіВсередині підрядники вже залили стяжку майбутньої підлоги,....встановлюють комунікаціїНезабаром розпочнуть внутрішнє оздобленняБуде п’ять спалень – кожна на двох дітейЗамість «казармених» інтернатів діти отримають родинний затишок«Діти зможуть навчитися готувати, прати, доглядати за собою», – Ірина КотенкоДіти навчатимуться у звичайній школі, зможуть приводити у гості друзівДніпропетровщина – пілотний регіон, де реалізують соціальну програму Марини Порошенко щодо допомоги сиротам


Малі групові будинки зводять одночасно у Солоному, Петриківці, Раївці та Богданівці
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTKUK9T.jpg