www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
Створюємо сучасний спортивно-освітній простір для учнів марганецької школи №7 – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Будівлю 70-річної марганецької школи №7 не впізнати – вона набуває сучасного вигляду. Замість сірих холодних стін – світлий термомодернізований фасад. На завершальному етапі – внутрішнє оздоблення. Поряд зі школою зводять сучасний стадіон. Новітній спортивно-освітній простір для маленьких марганчан створює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

«Діти – наше майбутнє. Маємо зробити все, аби вони жили в заможній європейській країні. На цьому акцентує Президент України Петро Порошенко, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Для маленьких мешканців області створюємо сучасний спортивно-освітній простір. Наразі реконструюємо в регіоні понад 30 шкіл. Приводимо до ладу й марганецьку школу №7. Після капремонту від старого закладу залишаться самі стіни і юридична адреса».

Одна з найстаріших у Марганці шкіл – №7 – розташована у передмісті. За 70-річну історію – жодного капремонту. Будівля «благала» про осучаснення.

«Школа давно потребувала реконструкції. Нерідко протікав дах, були проблеми з водопостачанням та електрикою», – поділився учень 9 класу Роман Іщенко.

Масштабній реконструкції закладу, що стартувала 2018-го, зраділи і діти, і батьки, і вчителі.

«Ми вже не можемо дочекатися, коли зайдемо в свій оновлений «дім». А поки спостерігаємо, як школа змінюється і ззовні, і всередині. Все новеньке, гарне – приємно бачити», – сказала вчителька Людмила Гордієнко.

Нині заклад вже із термомодернізованим фасадом. Ремонтники завершують робити відливи.

Школа – світла ззовні, та з веселкою всередині. Коридори вже рясніють різнокольоровими дверима. Яскравими будуть і стіни біля дошок у класах.

Зараз ремонтники встановлюють плінтуси, кладуть кахель, монтують світильники. Директор Оксана Кузуб каже, всередині стало набагато світліше – і в коридорах, і в актовій залі.

«У таких гарних умовах значно приємніше буде і працювати, і навчатися, – додала вона. – Вже придбали меблі у класи, а ще – обладнання у кабінети фізики, хімії, математики, географії та біології. Чекаємо на мультимедійні дошки і устаткування їдальні».

Школа стане доступною для всіх дітей. Ґанки будуть із пандусами. На першому поверсі підрядники оздоблюють медіатеку та ресурсну кімнату. Облаштовують вбиральню для учнів з інвалідністю.

«Школа стане ще затишнішою, ніж була. А завдяки новим технологіям у ній буде набагато цікавіше навчатися. Ми зможемо робити презентації, і взагалі, матимемо більше досягнень у навчанні», – розповіла старшокласниця Валерія Куліш.

Поряд із закладом на місті пустиря зводять сучасний стадіон. Ремонтники готують основу під професійне покриття. Там облаштують велике футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт. Раніше за теплої погоди уроки фізкультури проходили на міському стадіоні – це було незручно і для школярів, і вчителів.

«Сподіваюся на покращання спортивної бази. Займаюся тенісом, тож обов’язково навідуватимуся на новий майданчик, – поділився учень Артем Павленко. – І поле для футболу нарешті стане зручним – більше не спотикатимемося».

Осучаснять і територію закладу. Покладуть різнокольорову тротуарну плитку, розіб’ють клумби.

У марганецькій школі №7 – 275 учнів. Із них два – з особливими освітніми потребами. Наразі діти тимчасово навчаються в інших закладах міста.


Дніпропетровська ОДА осучаснює марганецьку школу №7Будівля вже із новими покрівлею, вікнами,....термомодернізованим фасадомРемонтники завершують робити відливиШкола – світла ззовні,....та з веселкою всередині


«Школа давно потребувала реконструкції», – Роман Іщенко


На фініші – роботи всерединіРемонтники встановлюють плінтусиВсередині стало набагато світлішеОксана Кузуб: «У таких гарних умовах значно приємніше буде і працювати, і навчатися»Комунікації – сучасніОновлюють класи,....актову....та спортивну залиБудівельники кладуть кахель«Ми вже не можемо дочекатися, коли зайдемо в свій оновлений «дім». Все новеньке, гарне – приємно бачити», – Людмила ГордієнкоПоряд із закладом зводять сучасний стадіонТам облаштують велике футбольне поле, легкоатлетичні доріжки«Сподіваюся на покращання спортивної бази. Обов’язково навідуватимуся на новий майданчик», – Артем ПавленкоОсучаснять і територію закладу«Школа стане ще затишнішою, ніж була», – Валерія КулішУ марганецькій школі №7 – 275 учнівВони тимчасово навчаються в інших закладах міста
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
аватар.JPG