www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 26 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
Гуманітарна допомога для жителів Авдіївки від Солонянського району
Версія для друку Написати листа
ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

  Жахливі події в Авдіївці сколихнули всю Україну.
  Солонянський район не стояв осторонь. За два дні, спільними зусиллями жителів району, зібрано більше 2 тонн гуманітарної допомоги для мешканців с.Авдіївки.
  Приємно, що на наш заклик миттєво відгукнулися сільські та селищні ради, освітяни (вчителі, учні), медичні заклади, підприємці, заклади культури, волонтери та небайдужі люди.
  До Дніпропетровського обласного пункту збору гуманітарного вантажу передано – теплий дитячий та дорослий одяг, взуття, предмети особистої гігієни, продукти харчування: хліб, сало, крупи, консерви, домашню консервацію, чай, каву, випічку, продукти швидкого приготування, солодощі, бутильовану воду та багато іншого.
  Дуже важливо, що в цей нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
  Сподіваємося, що війна скоро закінчиться, ми не втратимо жодного нашого захисника і не будуть страждати цивільні люди.
  Висловлюю щиру подяку всім землякам, сільським громадам, підприємцям, організаціям за надану гуманітарну допомогу для жителів Авдіївки.
  Разом ми сила!

  З повагою
  Голова Солонянської райдержадміністрації І.В.ХРИПКОВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор