www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Звіти про виконання планів роботи Солонянської райдержадміністрації
Звіт за жовтень 2016 року
Версія для друку Написати листа
ЗВІТ

про виконання плану роботи Солонянської райдержадміністрації
за жовтень 2016 року

План роботи Солонянської райдержадміністрації на жовтень 2016 року був розроблений за пропозиціями структурних підрозділів райдержадміністрації та установ, розташованих на підпорядкованій території в термін та у спосіб, передбачений Регламентом Солонянської райдержадміністрації, що затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 11.02.2016року № Р- 40/0/226-16.
План роботи райдержадміністрації на жовтень 2016 року передбачав заходи, спрямовані на виконання Конституції України, законів України, актів Президента України та Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Дніпропетровської облдержадміністрації, інших органів виконавчої влади вищого рівня, доручень Прем’єр-міністра України, державних, регіональних та районних програм соціально-економічного та культурного розвитку, здійснення інших, визначених законами, а також делегованих районною радою повноважень та забезпечення реалізації державної політики.
Згідно з розробленим та затвердженим графіком прийому громадян посадовими особами райдержадміністрації планово проводився особистий прийом громадян, здійснювалася реєстрація звернень. Всього за жовтень місяць до райдержадміністрації звернулося 18 громадян. Надійшло через контактний центр «гаряча лінія голови облдержадміністрації» 43 звернення, з державної установи «Урядовий контактний центр» - 31звернення. Працювала «гаряча телефонна лінія» райдержадміністрації, звернулося 3 громадян. Теми телефонних ліній:
- про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період;
- про підготовку до опалювального сезону;
- про порядок призначення субсидії на житлово-комунальні послуги;
- про стан підготовки закладів культури району до роботи в осінньо-зимовий період.
26 жовтня 2016 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації за порядком денним:
1.Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2016 року.
2.Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
3.Про внесення змін до Програми розвитку культури і туризму Солонянського району на 2016-2017 роки.

Для організації проведення засідання колегії райдержадміністрації підготовлені порядок та регламент, списки запрошених, телефонограма про запрошення на засідання, доручення голови райдержадміністрації про підготовку і проведення засідання колегії райдержадміністрації. Під координацією та особистим контролем головного спеціаліста з питань організаційної роботи здійснена підготовка довідок та проектів розпоряджень з питань, що заслуховувалися. До Дніпропетровської облдержадміністрації направлено пропозиції до календарного плану роботи засідань колегій райдержадміністрацій на листопад 2016 року. Протягом місяця здійснювався контроль за проведенням засідань виконкомів сільських та селищних рад. Підготовлено план-графік проведення засідань виконавчих комітетів на листопад місяць. До 26 жовтня 2016 року сформовані плани роботи райдержадміністрації на жовтень. До 5 жовтня 2016 року проведений збір звітів про виконання планів роботи структурними підрозділами райдержадміністрації за вересень 2016 року та підготовлений узагальнений звіт про виконання плану роботи райдержадміністрації за цей же період. Надавалася методична допомога секретарю Башмачанської сільської ради щодо планування роботи та роботи виконавчого комітету ради. Підготовлено номенклатуру справ головного спеціаліста з питань організаційної роботи на 2017 рік.
Всього за жовтень 2016 року підготовлено 27 розпоряджень з кадрових питань. Оголошено конкурс на заміщення 6 вакантних посад державних службовців райдержадміністрації. Проходив прийом документів від претендентів на заміщення посад державної служби. Впродовж жовтня з посад звільнено 2 державних службовців. Готувалися Почесні грамоти виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації. До кінця жовтня державними службовцями категорії «Б» завершено електронне декларування.
Відділом ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації до Державного реєстру завантажено та повністю опрацьовано 37 відомостей періодичного поновлення за вересень 2016 року, отриманих від Солонянського районного сектору ГУ ДМС України в Дніпропетровській області, відділу РАЦС Солонянського районного управління юстиції, Солонянської виправної колонії №21, управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Під час опрацювання відомостей періодичного поновлення опрацьовано записи на 353виборців, проведено 53 накази начальника відділу.
Сектором діловодства і контролю райдержадміністрації у жовтні 2016 року зареєстровано 357 документів вхідної кореспонденції, відправлено 137 документів вихідної кореспонденції, виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації прийнято 23 розпорядження з основної діяльності, 28 розпоряджень з кадрових питань та 8 доручень. Поставлено на контроль 89 документів.
До департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в електронному вигляді щоденно надавалася оперативна аналітична інформація про діяльність центральних і місцевих органів виконавчої влади і про події, які відбулися у районі; щомісячно узагальнена інформація про актуальні питання суспільно-політичного стану району за вересень 2016 року. Надано через газету «Вперед» привітання до професійних та державних свят. Висвітлювалася інформація про події в районі на офіційному веб-сайті Солонянської райдержадміністрації. Надано методичну допомогу Військовій та Березнуватівській сільським радам з питань доступу до публічної нформації. Проведено єдиний день інформування населення на тему « 72-а річниця визволення України від фашистських загарбників. Роль та місце козацтва у становленні української державності». За звітний період райдержадміністрацією розглянуто 4 інформаційні запити.

Відділом правового забезпечення, по роботі зі зверненнями громадян, з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, забезпечення доступу до публічної інформації протягом жовтня 2016 року надавалася первинна правова допомога громадянам району, прийнято участь у 8 судових засіданнях.

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації здійснював оперативний та технологічний контроль за проведенням збиральних робіт пізніх зернових культур; проводився моніторинг стану кредитування суб’єктів господарювання у 2016 році для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів, контроль за утриманням тварин у господарствах району, надавалася консультативна допомога з даного питання. Відбулася нарада з головними агрономами господарств району щодо підведення підсумків посіву озимих культур та завершення збиральних робіт. Прийнято 3 пакета документів щодо розроблення проектів землеустрою учасників АТО.

У центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді під соціальним супроводом знаходилося 5 сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Здійснено перевірку в 4 сім’ях щодо цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Спільно з громадською організацією «Промінь» проведено тренінг на тему: «Стоп торгівлею людьми, надання допомоги постраждалим» для представників закладів освіти та місцевого самоврядування.

У жовтні 2016 року згідно з планом роботи сектору культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації проведено районний захід до Дня захисника Вітчизни, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня створення Української Повстанської Армії, підготовлено виставку-фактаж «Згадаймо всіх, хто кував Перемогу, загинув за рідний край» до 73-ої річниці визволення Солонянського району від фашистських загарбників, святковий концерт до Дня музики та Дня вчителя.
Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом місяця за призначенням усіх видів допомоги звернулося 791 громадянин, з них за призначенням субсидії 584 сім’ї. Призначено допомогу 182 особам, субсидію на житлово-комунальні послуги - 469 сім’ям. До виплатного центру м. Дніпропетровська направлено 227 справ отримувачів допомоги. Видано 93 громадянам довідки про доходи та 107 повідомлень про призначення соціальної допомоги. Державним соціальним інспектором проведено обстеження житлово-побутових умов проживання 36 сімей. Перевірено в управлінні Пенсійного фонду України в Солонянському районі 126 пенсійних справ. На обліку в управлінні знаходиться 152 сім’ї, які переїхали зі східних областей України, грошову адресну допомогу на проживання отримують 58 сімей. Впродовж місяця направлено на оздоровлення 6 дітей пільгової категорії. Видано направлення 3 учасникам АТО для проходження психологічної реабілітації. У стаціонарному відділенні для тимчасового проживання с.Олександропіль за жовтень 2016 року оздоровлено 5 пенсіонерів.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації проведено моніторинг використання бюджетних коштів на заробітну плату, енергоносії в розрізі головних розпорядників коштів за вересень 2016 року. Фінансування бюджетних установ, що утримуються з районного бюджету проводилося вчасно, в першу чергу, на захищені статті. Проведено перевірки нарахування та виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ Письмечівської та Олександропільської сільських рад.
Службою у справах дітей райдержадміністрації впродовж жовтня проведено обстеження умов проживання 5дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підготовлено 2 висновки щодо перебування дітей під опікою та піклуванням, обстежено умови проживання 5 сімей, діти яких опинилися у складних життєвих обставинах, проведено бесіду з батьками. Влаштовано 4 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах до КЗОЗ «Солонянська ЦРЛ» ДОР, 2 дітей - до Дніпроздержинського спеціалізованого будинку дитини, 1 дитину - до КЗ «ДПТС №5» м. Дніпра. З метою захисту прав дітей взято участь у 5 засіданнях Солонянського районного суду. Працівники служби були учасниками наради, яка проходила у ДПТНЗ «Солонянський професійний аграрний ліцей» з питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх та негативної поведінки учнів.
Архівним сектором райдержадміністрації проведено перевіряння наявності документів Національного архівного фонду по 3 фондах. Надано методичну та практичну допомогу Сурсько-Михайлівській, Микільській-на-Дніпрі сільським радам, Солонянській селищній раді з питань упорядкування та описування документів. Підготовлено та проведено виставку документів з нагоди 150 річчя від Дня народження М. Грушевського. Продовжувалася організаційна робота зі збору документів, речей для створення колекції документів присвячених: Героям АТО працівникам районного архіву; життю району у світлинах.
Відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації проведено моніторинг ефективності впровадження системи електронних закупівель «Прозоро» на території Солонянського району, аналіз виконання районних програм впродовж 2016 року.
Сектором містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства проведено моніторинг актуальних проблем містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства.
Відділом взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації проведено загальну річну перевірку наявності секретних документів. Проводилися заходи з призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України. 26 жовтня 2016 року проведена щомісячна комплексна перевірка системи оповіщення цивільного захисту.
Відділом з питань надання адміністративних послуг у жовтні 2016 року зареєстровано 359 заяв про надання адміністративних послуг. Продовжувалася робота щодо надання методичної допомоги сільським радам щодо створення центрів надання адміністративних послуг. Створено ЦНАП у Новопокровській та Єлізарівській об’єднаних територіальних громадах. Проводилася підготовча робота з цього питання у Олександропільській сільській раді.
Планово відбулися засідання консультативно-дорадчих органів.
Не поданий звіти про виконання плану роботи за жовтень відділом фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації.


Головний спеціаліст з питань
організаційної роботи райдержадміністрації Л.Г.ФЕДОРУКВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор