www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Казначейство
Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна»
Версія для друку Написати листа
Добігла до кінця всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна», започаткована до 25-ї річниці незалежності України. Вона тривала понад два місяці. Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державного казначейства своїми руками вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами. Казначеї Донечинни та Луганщини проклали на полотні перші орнаменти, потім карта «Вишивана моя Україна» побувала у кожній із областей України, переходила від казначейства до казначейства, останні візерунки на карту були нанесені у центральному апараті Казначейства. Казначеї всієї країни надзвичайно ретельно та відповідально поставилися до створення оберегу, створенна майстерністю рук і зігріта теплом сердець карта стала справжнім витвором народного мистецтва.

Нині карта «Вишивана моя Україна» розпочала нову подорож - вона побуває в кожному з територіальних органів Державної казначейської служби України, а потім займе своє почесне місце в центральному апараті Казначейства.
9 грудня 2016 року карта – вишиванка прибуде до управління Державної казначейської служби України у Солонянському районі де відбудеться її презентація в колективі казначейства та Комунальному закладі освіти «Солонянська середня загальноосвітня школа №2 I –III ступенів», після чого буде передана колегам із Запорізької області.
Йдучи зі сходу на захід, акція «Вишивана моя Україна» засвідчила високий дух патріотизму, притаманний українцям, стала символом згуртованості казначейської спільноти.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор