www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
За 2019-2021 роки на Дніпропетровщині планують втілити майже тисячу інфраструктурних проектів
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській облдержадміністрації презентували плани розвитку області. У найближчі три роки в регіоні збираються втілити майже тисячу проектів. Про ремонт доріг, реконструкцію шкіл, будівництво садочків розповів перший заступник очільника області Олег Кужман. До обговорення запропонованих проектів він запросив громадськість.

«Завдяки децентралізації, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, Дніпропетровщина систематично розбудовує інфраструктуру. За чотири роки втілили сотні проектів, які вже змінили життя мешканців області. Діти пішли до нових садочків та реконструйованих шкіл, дорослі - радіють капітально відремонтованим дорогам та розчищеним річкам, - розповів перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Кужман. - Маємо ще багато амбіційних задумів. Про них - у проекті «Перспективного плану розвитку Дніпропетровщини на 2019-2021 роки».

За словами Олега Кужмана, під час розробки плану радилися із містами, районами та громадами. Зробили акцент на розвитку освіти, медицини, дорожньої інфраструктури та відновленні екосистеми.

«У найближчі три роки плануємо втілити майже тисячу інфраструктурних проектів. Збудувати «з нуля» п’ять дитячих садків, реконструювати понад 20 опорних шкіл, придбати більше 130 автомобілів для амбулаторій. Всі проекти нанесені на карту, більше про них можна прочитати у спеціально розробленому буклеті. Запрошуємо всіх долучилися до обговорення планів розвитку області», - додав перший заступник голови Дніпропетровської ОДА.

Буклет та карту будуть розповсюджувати волонтери та громадські організації. Разом із інформаційними матеріали мешканці області отримуватимуть конверт з анкетою. До неї зможуть вписати власні пропозиції та безкоштовно відправити поштою.

«Ретельно вивчимо план. Мене зацікавило, що на карті нанесено дуже багато доріг, які заплановано капітально відремонтувати. Громадськість цікавить не лише будівництво, а й збереження автошляхів», - зазначив голова громадської організації «Майдан Січеслав-Дніпро» Віктор Романенко.

Після громадського обговорення та корегування план затвердять на обласній Раді регіонального розвитку 5 березня.

У Дніпропетровській ОДА презентували проект «Планів перспективного розвитку»

Всі проекти, заплановані на найближчі три роки, нанесли на карту

На карті - майже тисяча об’єктів

Про вже втілені проекти…

та плани на майбутнє можна прочитати у спеціально розробленому буклеті

До обговорення запланованого запросили громадськість

За останні чотири роки на Дніпропетровщині втілили вже сотні проектів

Це реконструйовані школи, нові садочки…

сучасні лікарні,..

та школи робототехнікиДалі буде...
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ава.png