www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
За чотири роки для лікарень Дніпропетровщини придбали майже 400 одиниць сучасного обладнання – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Томографи, ангіографи, апарати штучного дихання. За чотири роки для лікарень Дніпропетровщини обласним коштом придбали майже 400 одиниць сучасної медтехніки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Мешканці Дніпропетровщини мають отримувати якісні медичні послуги. Таке завдання поставив Президент України Петро Порошенко. Щороку оновлюємо медзаклади області, закуповуємо сучасне обладнання. Це томографи, ангіографи, апарати штучної вентиляції легенів, інкубатори для новонароджених. За чотири роки придбали майже 400 одиниць новітніх приладів», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Сучасне медичне обладнання – для пацієнтів Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі. Зокрема, там встановили сучасні ангіограф та томограф. Тепер лікарі можуть оглядати навіть вагітних жінок та новонароджених.

Встановили новий комп’ютерний томограф і у Дніпровській міській клінічній лікарні №4. Якісне обстеження внутрішніх органів займає до 30 хвилин та допомагає діагностувати онкологічні захворювання, інсульти та інфаркти.

Надсучасний ангіограф з’явився у Дніпропетровському обласному кардіоцентрі. Він допомагає обстежувати судини, робити операції на серці, лікувати інфаркти та інсульти. Також кардіоцентр обладнали апаратом гострого діалізу та мобільною технікою для штучної вентиляції легень.

У радіологічному корпусі обласного онкодиспансеру у Дніпрі встановили лінійний прискорювач. Такі апарати використовують, щоб лікувати ракові пухлини із максимальною точністю.


За чотири роки лікарні Дніпропетровщини отримали майже 400 одиниць медтехніки


Ангіограф у Дніпропетровському обласному кардіоцентрі


Сучасний томограф у Дніпровській міській клінічній лікарні №4


Новітнє обладнання - для пацієнтів Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва у Дніпрі


Сучасна техніка дозволяє обстежувати навіть найменших пацієнтів
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATT791ZY.jpg