www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
У Першотравенську учасники відбіркового туру обласного фесту «Z_ефір» представили більше сотні різножанрових номерів – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
Дніпропетровщина має таланти. Це вкотре доводить обласний дитячо-юнацький фест «Z_ефір», який мандрує регіоном. На п’ятій «фестивальній зупинці» свої здібності презентували діти з Першотравенська, Васильківського й Петропавлівського районів. Усього – більше ста номерів. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«На всебічній підтримці талановитої молоді наголошує Президент України Петро Порошенко. Бо саме їм, здібним і обдарованим, незабаром розбудовувати нашу країну. На Дніпропетровщині розкритися юним зірочкам допомагає творчий фестиваль «Z_ефір», який уже другий рік поспіль мандрує областю. Діти дарують море позитивних емоцій, танцюючи, співаючи, показуючи циркові номери та театральні постанови. Талант-шоу вже побувало в п’яти містах», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
П’ята зупинка фесту гриміла талантами. Театральний колектив «Взаємність» завітав з Петропавлівського району з весняними мотивами.
«Ми вже вдруге на «Z_ефірі». Це можливість проявити себе і цікавий досвід для кожного з нас, – розказала учасниця колективу Єва Ляхімець. – Цьогоріч – з національним обрядом, який символізує зустріч весни. Так робили наші предки – тож маємо поважати національні традиції».
Фест «Z_ефір» – то білет у творче майбутнє, переконаний зразковий цирковий колектив «Арлекіно» з Першотравенська.
«Презентували чотири акробатичні номери. Один з них – «Веселі стрибалки» – прем’єра. Такого Першотравенськ ще не бачив, – сказала учасниця колективу Аміна Гулак. – Ми не стоїмо на місці. Постійно беремо участь у подібних фестивалях. Обожнюємо дарувати глядачам радість та яскраві емоції».
Незабутні враження подарував і номер «Джура» від тріо з Петропавлівського району. Діти билися на шаблях і жонглювали гирями. Серед силачів – і дівчина.
«Щоб була сила, тренуємося щодня. Мені такі здібності стають у нагоді в житті. Можу дати відсіч кривдникам і матусі допомагаю по господарству», – зазначила Анастасія Овсяннікова.
У музикантів з Петропавлівської дитячої мистецької школи сила – в гітарах, бандурах та баянах.
«Ми на цьому фестивалі вперше. Привезли із собою багацько музичних інструментів. Кожного разу експериментуємо: щось додаємо, щось прибираємо. Вважаємо, чим більше музики, тим краще», – говорить бандуристка Влада Ляхімець.
Пісенні таланти привезла на «Z_ефір» і Васильківщина. У своєму репертуарі «піснярі» були строкаті.
«Наші діти виступали й ансамблем, і соло, і дуетом, і тріо, і квартетом. Так ми звикли – один одного підмінювати, – наголосила керівник зразкового вокально-аматорського ансамблю «Зорепад» Наталія Данилюк. – Дякуємо організаторам за такий чудовий фестиваль. Він не тільки дозволяє маленьким зірочкам засяяти яскравіше. Його великий плюс – він безкоштовний».
Загалом у Першотравенську представили більше ста різножанрових номерів. Оцінювало конкурсантів креативне та професійне журі.
«Приємно вражений. Гордість бере за Дніпропетровщину. У нас, дійсно, видимо-невидимо талановитих дітей. Кожна дитина, виходячи на сцену, несла частинку своєї душі. Тому обрати кращих – задача не з простих», – зазначив представник професійного журі, викладач дніпровської музичної школи №9 Сергій Лоза.
Кастинги «Z-ефіру-2019» тривають. Окрім Першотравенська, відбіркові тури пройшли в Покрові, Павлограді, Жовтих Водах, Верхньодніпровську. До кінця березня фест завітає ще у 9 населених пунктів. У квітні – півфінал. Фінал пройде у Дніпрі.
Обласний творчий фестиваль «Z_ефір» Дніпропетровська ОДА започаткувала у 2018 році. Так розшукують зірок «покоління Z» – здібних дітей від 5 до 16 років. Вони виступають у п’яти жанрах – вокальне й театральне мистецтво, хореографія, оригінальний і інструментальний жанри.«Z_ефір» мандрує Дніпропетровщиною.П'ята зупинка.Презентували таланти діти з Першотравенська, Васильківського й Петропавлівського районів.Ми вже вдруге на «Z_ефірі». Це можливість проявити себе і цікавий досвід для кожного з нас, – розказала Єва Ляхімець. – Цьогоріч – з національним обрядом, який символізує зустріч весни. Так робили наші предки – тож маємо поважати національні традиції».Зразковий цирковий колектив «Арлекіно» з Першотравенська презентував чотири акробатичні номери."Веселі стрибалки" – прем'єра.Циркове мистецтво - це життя для колективу "Вогні цирку".Готуються за лаштунками театрали з Першотравенська.У них постанова про лицарів та примхливу принцесу.Вражав кожен номер.Отак з легкістю піднімали гирі в номері "Джура"«Щоб була сила, тренуємося щодня. Мені такі здібності стають у нагоді в житі. Можу дати відсіч кривдникам і матусі допомагаю по господарству», – зазначила Анастасія Овсяннікова.Музиканти Петропавлівської дитячої мистецької школи.«Ми на цьому фестивалі вперше. Привезли із собою багацько музичних інструментів. Кожного разу експериментуємо: щось додаємо, щось прибираємо. Вважаємо, чим більше музики, тим краще», – говорить Влада Ляхімець.Вокальний ансамбль «Смайл» з Миколаївської ОТГ через пісню розказав про свої мрії.Танцювальний колектив "Белла Джоя"Дівчата кажуть, то в перекладі - прекрасна посмішка.Колектив "Водограй" заявив про себе на «Z_ефірі» торік. Тоді взяв третє місце. Виршив спробувати свої сили й цьогоріч.Зичний голос 11-річної Поліни Бабкіної знають не тільки в її рідному селі Миколаївка. Завдяки «Z_ефіру» він лунає на всю область.Багата на співочі таланти й Васильківщина.«Наші діти виступали й ансамблем, і соло, і дуетом, і тріо, і квартетом. Так ми звикли – один одного підмінювати, – наголосила Наталія Данилюк. – Дякуємо організаторам за такий чудовий фестиваль. Він не тільки дозволяє маленьким зірочкам засяяти яскравіше. Його великий плюс – він безкоштовний».У відбірковому турі в Першотравенську ......представили більше ста номерів.«Приємно вражений. Гордість бере за Дніпропетровщину. У нас, дійсно, видимо-невидимо талановитих дітей. Кожна дитина, виходячи на сцену, несла частинку своєї душі. Тому обрати кращих – задача не з простих», – зазначив Сергій Лоза.До кінця березня фест завітає ще в 9 населених пунктів.У квітні – півфінал.Фінал пройде у Дніпрі.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
1.jpg