www.solon-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 10 травня 2021 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Солонянський район >> Новини
На Дніпропетровщині зводимо «з нуля» п’ять унікальних дитсадків – Валентин Резніченко
Версія для друку Написати листа
У 2019-му Дніпропетровська ОДА будує в регіоні п’ять сучасних дитсадків. Один з них – в Іларіоновому Синельниківського району. Загальнобудівельні роботи вже завершені, наразі тривають внутрішні. Після закінчення будівництва садок зможуть відвідувати 115 малюків. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Діти кожного населеного пункту мають виховуватися в комфортних та сучасних умовах. Щорічно в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Зараз будуємо «з нуля» п’ять дитсадків – у Кам’янському, Покрові, Старих Кодаках та Іларіоновому. Задача, яку поставив Президент України Петро Порошенко, – жодних черг у дошкільні заклади», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
Місць для всіх бажаючих не вистачає в дитсадках Іларіонового. Усі дошкільні заклади переповнені. З проблемою стикнулася молода мама Олена Сокольнікова. Каже, змушена була записатися в чергу буквально з пологового будинку.
«Моя дитина ходить в дитячий садок. Але щоб туди потрапити, треба було записуватися заздалегідь. Бо в нашому селищі дитсадків небагато, а діточок – чимало», – зауважила жінка.
Покінчити з чергами дошкільнят має новий дитсадок, який зводять у центрі громади.
«Навіть не очікували, що буде такий чудовий проект. Мабуть, один з найкращих в Україні, а не тільки у Дніпропетровській області, – наголосила методист відділу освіти, культури, молоді та спорту Іларіонівської селищної ради Галина Бахтєєва. – Хочеться, щоб цей садочок був найсучаснішим. Діти зможуть отримати повноцінну дошкільну освіту, і батьки будуть задоволені».
Будівництво двоповерхового дитсадка площею майже 2,5 тисячі квадратів триває з 2017-го. Загальнобудівельні роботи вже позаду. У розпалі – внутрішні: підрядники шпаклюють стіни, укладають кахель.
За проектом, дошкільний заклад буде таким, як і в Підгородному, – у формі стільників. У «бджолиний садочок» бажає привести свою дитину й Анна Гусарова.
«Я буквально півроку тому стала мамою. І вже змушена була поставити свою дитину в чергу. Однак вона у списку не перша і це викликає хвилювання, – розказала жінка. – Добре, що розпочалося будівництво нового садка. Очікуємо на його завершення. Хочеться, щоб він був теплим і відповідав сучасним вимогам. Сподіваюся, нам пощастить, і ми потрапимо до нього».
Садок буде шестигруповий. Кожна група – з тіньовим навісом, пісочницею та ігровим майданчиком.
На покрівлі закладу встановлять сонячні панелі, а тепло генеруватиме автономна котельня на пелетах.В Іларіоновому.......триває будівництво нового дитсадка.Він має покінчити з чергами дошкільнят.«Моя дитина ходить в дитячий садок. Але щоб туди потрапити, треба було записуватися заздалегідь. Бо в нашому селищі дитсадків небагато, а діточок – чимало», – зауважила Олена Сокольнікова.Один з місцевих дитсадків – "Катюша" – переповнений.Чотирічний Матвійчик ходить до садка, поруч з яким будують новий.«Навіть не очікували, що буде такий чудовий проект. Мабуть, один з найкращих в Україні, а не тільки у Дніпропетровській області, – наголосила Галина Бахтєєва. – Хочеться, щоб цей садочок був найсучаснішим. Діти зможуть отримати повноцінну дошкільну освіту, і батьки будуть задоволені».Загальнобудівельні роботи позаду.Наразі .утеплюють фасад......облаштовують подвір'я......укладають плитку..Тривають внутрішні роботи.Превалюють яскраві кольори.«Я буквально півроку тому стала мамою. І вже змушена була поставити свою дитину в чергу. Однак вона у списку не перша і це викликає хвилювання, – розказала Анна Гусарова. – Добре, що розпочалося будівництво нового садка. Очікуємо на його завершення. Хочеться, щоб він був теплим і відповідав сучасним вимогам».Обігріватиме заклад модульна котельня.Заклад буде енергоефективним.Дитсадок - у формі стільників.Дитсадок – на 115 малюків.Зараз зводять в області п’ять дитсадків.Вони будуть сучасні, комфортні та безпечні.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | АдміністраторFile Attachment Icon
ATTOQSA6.jpg